Hakkımızda

Hakkımızda

Dünya düzeninin değişmesi ile birlikte tatil alışkanlıkları da değişti. Karavan tatili pek çok insan için popüler bir tercih olmaya başladı. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de karavan bulmak zorlaştı ve insanlar daha özel seçenekler aramaya yöneldi. MD Karavan tam da bu noktada sizlere yardımcı olmak amacıyla kuruldu.

Standart, ekonomik ve lüks paket seçenekleri ile ürettiğimiz karavanlarımız arasından istek ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı tercih edip satın alabilir, yeni düzende kendine en uygun şekilde kullanabilirsiniz. Ancak MD Karavan'da tüm seçenekleriniz bunlar değil. Kendi aracınızı karavana dönüştürmek de MD Karavan ile mümkün. Kendi araçlarınızı ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda karavan haline getiriyoruz.

Sektördeki yenilikleri ve tüm trendleri takip eden firmamız MD Karavan, sizlerin tüm istekleri ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için çalışıyoruz. Sormak istediğiniz sorular, karavan paketlerimiz hakkında detaylı bilgi ya da kendi aracınızı karavana dönüştürme konusunda detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürünlerimizi Yakından Tanıyın

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşmanız yeterli.